Bali

Resort se nachází ve východní části ostrova Bali, obklopen nádhernou přírodou mezi rýžovými poli. Jsme na velmi klidném místě nesousedíme s žadným jiným resortem. U nás poznáte jak vypadá skutečné Bali. Nabízíme ubytování ve vilkách pro 2-4 osoby. Vilky jsou klimatizované s vlastním wc a koupelnou. Součástí resortu je i restaurace kde vaříme pouze pro ubytované hosty. 
 
Zajišťujeme výlety po celém Bali a přilehlých ostrovech. U nás si můžete zapůjčit skútr nebo kolo a poznávat krásy okolní přírody. Naše hosty na výlety doprovázíme a vodíme je na místa kam se běžný turista jen tak nepodívá. 
 
Zajímavá místa v našem okolí: vodní palác Tirtagganga, vodní palác Ujung, vesnička původních obyvatel Tenganan,bílý chrám Pura Lempuyang, nádherná písečná pláž Virgin Beach a překrásné rýžové terasy u vesnice Bebandem. 
 
Zajistíme pro vás výstup na nejvyšší sopku Bali Gunung Agung 3100 m nebo na její menší sestru Gunung Batur 1600m můžete si také zarybařit z typické balijské loďky Jukung. Váš úlovek vám připraví na plaži v místním warungu (restauraci). Přímo na resortu pro vás zajistíme pravé balijské masáže nebo můžete jen tak relaxovat v našem 18-ti metrovém bazénu. 
 
Ceník: 
- lze dokoupit snídaně 100,-kč/ osoba 
- půjčení skútru 8 eur
- půjčení kola 3 eur
- celodenní výlet autem s řidičem 30 eur. osoba.
 
- Doba pobytu je volitelná
 
Vilka pro 2, 1 osoba:
1 týden : 39 440,- za osobu
2 týdny: 50 640,- za osobu
 
 
Vilka pro 2, 2 osoby:
1 týden: 30 220,- za osobu
2 týdny: 35 820,- za osobu
 
Vilka pro 4, 4 osoby:
1 týden: 27 710,- za osobu
2 týdny: 32 610,- za osobu
 
 
Cena zahtrnuje: letenky, ubytování, transfer z letiště a na letiště.
Lze poskytnout slevu na zájezd v závislosti na týdnu odletu.

Fotogalerie: Bali