Informace k zájezdům

 
 

Nová pobytová taxa v Řecku

Tzv. daň z „přenocování“ byla zavedena zákonem č. 4389/2016 a podléhají jí poskytovatelé ubytování
 
 

1-2 hvězdičkové ubytovací kapacity                      0,50 EUR pokoj/noc

3 hvězdičkové ubytovací kapacity                          1,50 EUR pokoj/noc

4 hvězdičkové ubytovací kapacity                          3,00 EUR pokoj/noc

5 hvězdičkové ubytovací kapacity                          4,00 EUR pokoj/noc

 
 
 
Informace k zájezdům do Řecka

UBYTOVÁNÍ:

Klienti jsou ubytováni v destinacích a ubytovacích kapacitách, které si vyberou v naší aktuální nabídce. U jednotlivých ubytovacích zařízení je uveden co nejpřesnější popis týkající se vybavení a jiných dispozic.

DOPRAVA LETECKÁ:

Doprava je zajištěna společnostmi renomovanými leteckými společnostmi. Termín zájezdu je uvedený v katalogu.Místem zahájení zájezdu je letiště v ČR a rovněž tak místem ukončení zájezdu.

Povolená hmotnost zavazadel:

příruční zavazadlo na palubu 5 kg, rozměry max. 55 x 40 x 20 cm
zavazadlo do nákladního prostoru 15 kg na osobu starší 2 let.
Na letišti v místě doletu bude přítomen zástupce CK, který zajistí vaši přepravu do místa pobytu a následně Vaše ubytování.

Zástupce CK-delegát: V každém letovisku je klientům k dispozici delegát, který Vás bude informovat o lokalitě a možnosti fakultativních výletů pořádaných v oblasti.Je k zastižení na mobilním telefonu nebo v partnerské CK a pomůže Vám řešit Vaše případné problémy. Delegát s Vámi není každý den a není ubytován na stejném místě jako vy.

DOPRAVA VLASTNÍ:

Při vlastní dopravě je nutné cestovat s platným pasem.Budete-li cestovat vlastním autem do Řecka, doporučujeme vám trasu přes Srbsko a Makedonii, kde byla zrušena vízová povinnost.

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:

Při autobusové dopravě je nutné cestovat s platným pasem.

Doprava je zajištěna autobusy s klimatizací.Cestou se o vás starají profesionální řidiči, kteří vás dovezou do letoviska a zpět. Organizují pasové odbavení a hygienické přestávky. Autobusové zájezdy nedoprovází delegát a během cesty není podáván výklad.Trasa: Praha,Brno,Bratislava, Maďarsko, Srbsko, Makedonie,Řecko.