Last minute Řecko

 
Objevte Řecko. Objevte zemi neuvěřitelných chutí a vůni. Nekonečné háje olivovníků a vinic. Krásné čisté moře. Vynikající zázemí hotelů a neustálá péče. Řecko dlouhodobě a právem patří mezi nejoblíbenější destinace. Nabízí vám nespočet možností v poznávání staré kultury, krásné přírody, ale nechá vás i nerušeně relaxovat a vychutnávat teplé slunce a šumění moře.
 

Denně rozšiřovaná nabídka

Last minute Řecko vás nechá nahlédnout do nových oblastí. Jistě znáte Egejské ostrovy, vyzkoušejte tentokrát Chalkidiki. Last minute Řecko vám přiblíží špičkové hotely a nejoblíbenější místa země za velmi výhodné ceny! Nedělejte kompromis, splňte si svůj sen o Řecku. Naši nabídku denně aktualizujeme a hledáme pro vás to nejlepší.
 

Pro nadšené cestovatele i rodiny s dětmi

Naše cestovní kancelář je specialista na Řecko. Našim klientům pomáháme najít ideální destinaci i typ ubytování přesně podle požadavků. Vyhovíme rodinám s dětmi v zázemí přizpůsobeném malým cestovatelům, mladým lidem, kteří touží víc poznávat a dobře se bavit, stejně tak jako párům, které si touží odpočinout stranou hlavního turistického ruchu.
 
Naše pobočky v Praze i v Českých Budějovicích kdykoli zodpoví vaše dotazy a doporučí vám vhodnou oblast. Námi nabízené zájezdy jsou vždy založeny na dlouhodobé spokojené spolupráci s hotely i leteckými společnostmi. Můžeme vám zaručit, že s dovolená Řecko realizovaná prostřednictvím naší kanceláře bude krásným a klidným zážitkem pro vás i vaši rodinu.