Levně k moři

Při objednání a složení zálohy do 15.1.2020
sleva na veškeré letecké zájezdy 2000kč a 1000kč na zájezdy s vlastní dopravou a autokarem.

Dovolená Řecko pro vás bude vrcholem letní dovolené. Nekonečné pláže, překrásně čisté moře a dokonalá obsluha i komfortní zázemí hotelu. S naší cestovní kanceláří si můžete vybrat z bohaté nabídky ostrovů i lokalit v pevninské části.
 

Chalkidiki – perla Řecka

Jedna z nejkrásnějších oblastí je jistě Chalkidiki. Již s dlouholetou tradicí spolupracujeme s mnoha hotely v této oblasti a našim klientům ji můžeme vřele doporučit. Moře je krásně čisté, střediska nabízí rozmanité možnosti v cestování, sportování, wellness, ale i aktivit pro děti.
Ochutnejte výjimečnou řeckou kuchyni, zaposlouchejte se do zvuků cikád a šumění moře. Poznejte nové kraje, kolébku evropské kultury i překrásné přírodní scenérie. Jako specialista na Řecko vám naše kancelář vybere ubytování i destinaci přímo na míru. V naší nabídce pečlivě zohledňujeme vaše nároky na cestování s dětmi, klidnou část pro nerušenou relaxaci či větší prostor pro fakultativní výlety nebo samostatné objevování země. Připravíme pro vás zájezd doslova na míru.
 

Pobočka České Budějovice

Snažíme se vám být co nejblíže, naše pobočky v Praze i v Českých Budějovicích denně aktualizují naši nabídku. S námi se dostanete levně k moři v kterékoli části sezony. Nemusíte slevovat ze svých nároků. Užijte si dovolenou snů bez zbytečných výdajů. Nasměrujeme vaši dovolenou správným směrem a s jistotou kvalitního ubytování a perfektních služeb.