Paralia Katerini

Olympská riviéra - Paralia Katerini

Katerini Paralia se nachází na Olympské riviéře asi 8 km od okresního města Katerini. Paralia Katerini je obklopena bájným pohořím Olympu a pohořím Pieria. Písčité pláže letoviska Paralia Katerini jsou omývány vodami Egejského moře. Zdejší pláže byly pro svou čistotu oceněny modrou vlajkou. Je zde mnoho příležitostí výhodných nákupů,koupání,zábavy a sportu. Pěší zóna Paralie Katerini je každý večer velmi rušným místem s množstvím obchodů, restaurací diskoték a luxusních klubů, které jsou otevřeny dlouho do noci.Paralie nabízí velký výběr restaurací s řeckými nebo rybími specialitami, evropskou kuchyní, ale i cukrárny, taverny, bary a pizzérie.

 

 

 

 

Ubytování - Hotel LILALO ** - Paralia Katerini

V Hotelu LILALO jsou Vám k dispozici pokoje - studia - dvoulůžková, třílůžková a čtyřlůžková.Pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským koutem se základním nádobím na vaření a stolování,sociálním zařízením-koupelna s WC, satelitní televizí a každý pokoj má svůj balkon s výhledem na moře.

Ubytování - Hotel Lilalo - Paralia Katerini - zde >>


 

 

Ubytování - Hotel EUROPA * - Paralia Katerini - Olympic Beach

Hotel Europa je útulný rodinný hotel situovaný v zahradě s bazénem je vhodným místem k prožití příjemné dovolené na krásném místě, nedaleko nádherné písečné pláže. Hotel je vhodný jak pro páry, tak i pro rodiny s dětmi, kteří jistě ocení domácí prostředí a pohodovou atmosféru.
 

  

Ubytování - Hotel Evropa - Paralia Katerini - Olympic Beach - zde >>