Wellness Hotel Gutjahr

- Tento rodinný 4hvězdičkový hotel se nachází na klidném místě v centru malebného městečka Abtenau. Nabízí    panoramatický výhled na okolní hory, rozsáhlé relaxační a fitness centrum, krytý bazén a wellness zařízení, včetně saun,    parní lázně, solária, masáží a kosmetických procedur.

 

- Restaurace hotelu Aktiv- und Wellnesshotel Gutjahr má terasu a podává rakouskou a mezinárodní kuchyni, místní    speciality, domácí moučníky a výběr kvalitních vín. Za příplatek je k dispozici také polopenze.

 

- Gutjahr-Alm zahrnuje vlastní horskou chatu, ve které se pravidelně konají tradiční večery nebo taneční zábava s živou    hudbou.

 

-Gutjahr Hotel leží v bezprostřední blízkosti mnoha sportovních zařízení. Během svého pobytu můžete podnikat pěší túry s    průvodcem či individuální výlety.

 

- Na požádání jsou zdarma dostupné cyklistické výlety v doprovodu majitele ubytování a přímo na místě si hosté mohou    pronajmout různé typy jízdních kol.

 

- Z hotelu se lze rychle přesunout k řadě okolních zajímavostí včetně Salcburku a regionů Salzkammergut i Dachstein.    Místní venkovní bazény vzdálené 200 metrů mohou hosté využívat zdarma. 

 

Čtyř hvězdičkový Hotel Gutjahr v Abtenau je v každém ohledu skutečný rodinný podnik. Rodinní příslušníci se starají o své hosty osobně a ujišťují se, že mají nezapomenutelnou dovolenou snů. Naši dobře vychovaní a vždy přátelští zaměstnanci hrají velmi důležitou roli tím, že podporují rodinu a jsou tedy také součástí rodiny Wellness-Hotel- Gutjahr.

 

                                          Balíčky                                                Ubytování

Fotogalerie: Wellness Hotel Gutjahr