HOTEL LESANA

HOTEL LESANA

Horský hotel Lesana ve Špindlerově Mlýně nabízí ubytování ve 37 dvou- až šestilůžkových pokojích (s možností přistýlky). Celková kapacita je 140 lůžek.
Součástí každého zmodernizovaného pokoje je vlastní koupelna se sprchou a WC, televize se satelitním příjmem, telefon, sejf, minibar i fén. Poskytujeme pobyt se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí. Rádi také ubytujeme Vašeho domácího mazlíčka. Parkování je možné přímo u hotelu zdarma.

Hotel Lesana je ideálním místem pro strávení příjemné dovolené v kterémkoliv ročním období a je vhodným výchozím bodem pro turistiku do všech částí Krkonoš. Hotel se řadí mezi 3 nejobsazovanější hotely ve Špindlerově Mlýně a patří k nejatraktivnějším ubytovacím zařízení v nejlepším horském středisku v ČR.

LETNÍ OSMIDENNÍ WELLNESS BALÍČEK

Děti do 3 let a 1 dítě do 5,9 let zdarma!

Cena: 5990,- Kč/osoba/pobyt s polopenzí
termín pobytu od 28.6 - 1. 9. 2020
(termíny od pátku do pátku anebo neděle-neděle)

V pobytovém balíčku zahrnuto:

- 7x snídaně formou švédských stolů

- 7x večeře formou švédských stolů 
- neomezený vstup do wellness a spa s bazénem s protiproudem a blowerem, dětským bazénem s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene a whirlpool
- neomezený vstup do finské sauny (denně od 17 hodin)
- neomezený vstup do parní lázně (denně od 17 hodin)

- v balíčku billiard a herna playstation 3
- děti do 2,9 let zdarma bez nároku na lůžko (za 200,- Kč/pobyt postýlka anebo lůžko)
- 1 dítě do 5,9 let zdarma bez nároku na lůžko (za 200,- Kč/pobyt usteleme lůžko)
- děti 3-12 let (do 11,99 let) 50 % sleva z balíčku
- k dispozici 3 dětské koutky - ve vybrané dny animátorský program
- parkování u hotelu zdarma

Informace k hotelu

Snídaně

Snídaně a večeře podáváme formou švédských stolů, obědy formou výběru z menu.

Děti

Hotel nabízí tři dětské koutky pro každý věk. Volné chvíle jim zpříjemní playstation 3 room nebo multi funkční místnost s diskotékou. V zimní a letní sezoně od 18 - 20 hodin Vaše ratolesti zabaví kvalifikovaná opairka a Vy si můžete večeři vychutnat v klidu. Aktivitu v dětském koutku můžete sledovat z prostoru restaurace na TV obrazovce.

Wellness

Obsahuje: bazén s protiproudem a blowrem, dětský bazén s vodopádem, vyhřívané lavice z přírodního kamene, whirpool, finskou saunu, parní lázně, solárium - Luxura a je možnost objednání tradičních masáží.

Volný čas

Během Vašeho pobytu můžete využít billiard, společenské hry (vně i uvnitř hotelu), internetovou kavárnu, lobby bar s TV.

Hotel disponuje vlastní lyžařskou školou (dětský vlek přímo u hotelu) s kvalifikovanými instruktory a půjčovnou veškerého lyžařského vybavení. V létě Vám zapůjčíme horská kola nebo Vám je uschováme v hotelové kolárně.

Firemní akce a oslavy

Restauraci s barem a patrovou prosklenou galerií (oddělená část pro 30 osob) pronajmeme firmám i organizovaným skupinám k uspořádání školení, firemních prezentací či soukromých oslav. Konferenční místnost pro 30 - 40 osob je vybavena zvukovou technikou, přehrávači VHS i DVD a promítacím přístrojem. Dle Vašeho přání zapůjčíme i další technické přístroje. Prostor je vhodný ke cvičení jógy.

FOTOGALERIE

ONLINE REZERVACE

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.