O nás

CESTOVNÍ KANCELÁŘ BERY REISEN

těší nás, že jste navštívili stránky CK BERY REISEN a nahlédli do naší nabídky pro letní sezonu 2023. Již 15 let pro Vás pořádáme pobytové a poznávací zájezdy do Řecka.V naší nabídce najdete své oblíbené destinace jako je Nea Vrasná, Paralia Vrasná a jiná místa v oblasti Chalkidiki dále jsme rozšířili nabídku o oblast Olympské riviéry - Leptokárie a Paralia Katerini, Naše zájezdy jsou letecké s renomovanými leteckými společnostmi , rovněž můžete využít autobusové přepravy a vlastní dopravy. Na našich stránkách najdete nabídku,různé informace potřebné k Vašemu pobytu, novinky i zajímavé slevy.Věříme, že Vás naše nabídka zaujme i v roce 2023


 • Pojištění proti úpadku

 • Všechny zájezdy prodané CK BERY REISEN zahrnují zákonné pojištění.

  V případě úpadku cestovní kanceláře je zaručeno klientům přihlášeným na zájezd:

  - zajištění návratu z místa pobytu v zahraničí do České republiky 

  - vrácení již zaplacené částky za zájezd v případě, že se zájezd neuskutečnil 

  - vrácení rozdílu mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části

  - Všichni zákazníci obdrží kartičku pojišťovny, na základě které mohou uplatňovat výše uvedené náhrady.


  Informace k zájezdům

  Nová pobytová taxa v Řecku¨

  Tzv. daň z "přenocování" byla zavedena zákonem č. 4389/2016 a podléhají jí poskytovatelé ubytování

  1-2 hvězdičkové ubytovací kapacity 0,50 EUR pokoj/noc

  3 hvězdičkové ubytovací kapacity 1,50 EUR pokoj/noc

  4 hvězdičkové ubytovací kapacity 3,00 EUR pokoj/noc

  5 hvězdičkové ubytovací kapacity 4,00 EUR pokoj/noc

  Informace k zájezdům do Řecka

  UBYTOVÁNÍ:
  Klienti jsou ubytováni v destinacích a ubytovacích kapacitách, které si vyberou v naší aktuální nabídce. U jednotlivých ubytovacích zařízení je uveden co nejpřesnější popis týkající se vybavení a jiných dispozic.
  DOPRAVA LETECKÁ:
  Doprava je zajištěna společnostmi renomovanými leteckými společnostmi. Termín zájezdu je uvedený v katalogu.Místem zahájení zájezdu je letiště v ČR a rovněž tak místem ukončení zájezdu.
  Povolená hmotnost zavazadel:
  příruční zavazadlo na palubu 5 kg, rozměry max. 55 x 40 x 20 cm
  zavazadlo do nákladního prostoru 15 kg na osobu starší 2 let.
  Na letišti v místě doletu bude přítomen zástupce CK, který zajistí vaši přepravu do místa pobytu a následně Vaše ubytování.
  Zástupce CK-delegát: V každém letovisku je klientům k dispozici delegát, který Vás bude informovat o lokalitě a možnosti fakultativních výletů pořádaných v oblasti.Je k zastižení na mobilním telefonu nebo v partnerské CK a pomůže Vám řešit Vaše případné problémy. Delegát s Vámi není každý den a není ubytován na stejném místě jako vy.
  DOPRAVA VLASTNÍ:
  Při vlastní dopravě je nutné cestovat s platným pasem.Budete-li cestovat vlastním autem do Řecka, doporučujeme vám trasu přes Srbsko a Makedonii, kde byla zrušena vízová povinnost.
  AUTOBUSOVÁ DOPRAVA:
  Při autobusové dopravě je nutné cestovat s platným pasem.
  Doprava je zajištěna autobusy s klimatizací.Cestou se o vás starají profesionální řidiči, kteří vás dovezou do letoviska a zpět. Organizují pasové odbavení a hygienické přestávky. Autobusové zájezdy nedoprovází delegát a během cesty není podáván výklad.Trasa: Praha,Brno,Bratislava, Maďarsko, Srbsko, Makedonie,Řecko.